Badania prenatalne Warszawa

W trosce o Ciebie i Twojego malucha

Planujesz ciążę? To poważna decyzja, która wymaga odpowiedniego przygotowania medycznego. Potrzebna jest kompleksowa opieka medyczna. Ginekolog, który zadba o odpowiednie przygotowanie do zajścia w ciążę oraz zatroszczy się o zdrowie Twoje i dziecka od pierwszych tygodni.

Opiekę dla przyszłych mam zapewnia poradnia ginekologiczno – położnicza Lecznicy Medea, działająca w dzielnicy Warszawa – Bielany.

W Poradni przyjmują doświadczeni lekarze ginekolodzy, z wieloletnim stażem pracy i szerokimi kompetencjami. To specjaliści, pod okiem których na świat przyszło wiele maluchów. Certyfikaty, dyplomy ukończenia specjalistycznych kursów to nieodłączny element ich pracy zawodowej.

Zakres opieki medycznej dla przyszłych mam jest szeroki i obejmuje nie tylko przygotowanie do ciąży czy jej prowadzenie, ale i profesjonalne badania prenatalne. Kompleksowe wyposażenie gabinetu umożliwia naszym lekarzom prowadzenie zaawansowanej diagnostyki, dającej kontrolę nad przebiegiem najważniejszych 9 miesięcy Twojego życia.

Oferta naszej poradni ginekologiczno – położniczej to m.in.:

– podstawowe badania ginekologiczne,
– pełen zakres badań laboratoryjnych,
– sonda dopochwowa w pierwszych 11 tygodniach ciąży, pozwalająca na wczesne potwierdzenie rozwoju płodu,
– USG ciąży,
– Test SANCO,
– test podwójny z wyliczaniem ryzyka wady genetycznej płodu,
– badania kardiotokograficzne (KTG),
– kompleksowe doradztwo dla przyszłych mam.

W naszej poradni poczujesz się komfortowo i bezpiecznie, a nasi specjaliści zadbają o kompleksowe monitorowanie ciąży, w tym o badania prenatalne, byś miała pewność, że dziecko rozwija się prawidłowo.
Umów się na konsultację – online, telefonicznie lub osobiście w naszej poradni na Bielanach.