12

osób personelu

400

Wizyt rocznie

5000

Pacjentów

40

Godzin w tygodniu

Lecznica Medea: przychodnia ginekologiczna – NFZ i prywatnie

Jednym z filarów działalności lecznicy Medea jest przychodnia ginekologiczna. Naszym Pacjentkom zapewniamy kompleksową opiekę w okresie ciąży oraz okołoporodowym i nie tylko. Dbamy, aby zapewnić wszechstronne wsparcie medyczne – zarówno konsultacje z doświadczonymi ginekologami i zaawansowaną diagnostykę, jak i przyjazną, bezstresową atmosferę każdej wizyty. Chcemy, aby nasza przychodnia lekarska była miejscem, w którym Pacjentki poczują się komfortowo i otrzymają niezbędną pomoc.

Ginekolog prywatny – zakres opieki medycznej

Poradnia ginekologiczno-położnicza w Lecznicy Medea realizuje szeroką gamę usług medycznych z zakresu ginekologii. Nasz gabinet ginekologiczny zapewnia kompleksową opiekę specjalisty na poziomie konsultacji i zabiegów medycznych. W zakresie naszych kompetencji leżą m.in.:

  • prowadzenie ciąży – już od pierwszych tygodni ciąży aż po rozwiązanie, z pełnym zakresem badań i myślą o przygotowaniu przyszłej mamy na przyjście na świat dziecka;
  • diagnostyka – w tym badania prenatalne (m.in. test SANCO czy test podwójny z wyliczaniem ryzyka wady genetycznej płodu), a także USG ginekologiczne – z sondą dopochwową, ciążowe, połówkowe itp.,
  • zabiegi ginekologiczne, m.in. założenie wkładki domacicznej / implantu antykoncepcyjnego czy biopsja aspiracyjna endometrium,
  • konsultacje ginekologiczne i leczenie schorzeń o podłożu ginekologicznym.

Przychodnia ginekologiczna w dogodnej lokalizacji

Przychodnia lekarska stara się dostosować do Pacjentów, ułatwiając cały proces skorzystania z konsultacji ze specjalistą. Lecznica Medea stawia na najwyższy standard opieki. Dlatego zapewniamy m.in.:

  • dogodny system rejestracji na wizyty – by dowiedzieć się, kiedy może Cię przyjąć ginekolog, możesz skorzystać z rejestracji online i w ten sposób wybrać wygodny dla siebie termin,
  • przyjazną i profesjonalną obsługę – już od recepcji,
  • dogodną lokalizację – przychodnia ginekologiczna znajduje się w odległości 5 min od stacji metra Stare Bielany, co zapewnia komfortowy dojazd zarówno samochodem, jak i środkami komunikacji publicznej.

Współpracuje z nami zespół doświadczonych ginekologów, którzy nieustanie poszerzają swoje kompetencje na licznych szkoleniach i seminariach – tak, aby zapewniać Pacjentkom jak najwyższy poziom usług medycznych. Nasz gabinet ginekologiczny dysponuje ponadto nowoczesnym wyposażeniem do przeprowadzania niezbędnych badań podczas wizyty.

Aby umówić się na wizytę, można skorzystać z naszego systemu rejestracji on-line, zadzwonić lub odwiedzić Lecznicę Medea osobiście. Lekarze ginekolodzy przyjmują w ramach kontraktu z NFZ oraz prywatnie od poniedziałku do piątku. Przychodnia lekarska znajduje się na terenie dzielnicy Bielany. Zapraszamy również osoby z pobliskich dzielnic m.in. Żoliborz czy Wola, a także z całej Warszawy. Szczegółowych informacji udziela recepcja.