Prowadzenie ciąży Warszawa

Gabinet ginekologiczno-położniczy dla ciężarnych kobiet

Spodziewasz się przyjścia na świat dziecka? Poszukujesz lekarza, który zajmie się prowadzeniem Twojej ciąży?

Poradnia ginekologiczno – położnicza w Lecznicy Medea oferuje wsparcie dla ciężarnych Pacjentek, już od pierwszych tygodni ciąży. Tu otrzymasz wszechstronną pomoc medyczną oraz przejdziesz okres ciąży pod kontrolą.

Nasz zespół to wykwalifikowany personel z wieloletnim doświadczeniem w opiece nad Pacjentkami – lekarze ginekolodzy o długoletnim stażu pracy. Dysponujemy zaawansowanym technologicznie sprzętem, pozwalającym na prowadzenie ciąży z uwzględnieniem wszystkich wymaganych badań medycznych.

W naszej poradni ginekologiczno – położniczej wykonujemy prowadzenie ciąży obejmuje m.in.:

– podstawowe badania ginekologiczne,
– pełen zakres badań laboratoryjnych,
– USG ciąży,
– narządów rodnych – sondą dopochwową,
– Test SANCO
– test podwójny z wyliczeniem ryzyka wady genetycznej płodu,
– badania kardiotokograficzne (KTG).

Kompleksowa opieka nad ciężarnymi sprawia, że zdrowie naszych Pacjentek jest pod stałą kontrolą.

Prowadzenie ciąży to więcej niż regularna, profesjonalna diagnostyka. To również okres przygotowania przyszłej mamy do macierzyństwa. Troszczymy się więc również o komfort naszych Pacjentek, zapewniając również zapisy online. To pozwala Ci na zaoszczędzenie czasu oraz szybkie umówienie się do wybranego specjalisty w dogodnym dla siebie terminie.

Znajdziesz nas na terenie miasta Warszawa, a konkretnie w dzielnicy Bielany. Wizytę u naszego ginekologa umówisz zarówno przez Internet, jak i telefonicznie czy osobiście.