USG ginekologiczne – prenatalne ciąży Warszawa

Przed Tobą wyjątkowy okres w Twoim życiu, ponieważ pod Twoim sercem rozwija się nowe życie?  Nie zapominaj o potrzebnych badaniach. Dzięki nim cała ciąża przebiegać będzie pod pełną kontrolą, a Ty i Twój maluszek będziecie mogli spokojnie rozwijać się każdego dnia. Jako przyszła mama jesteś odpowiedzialna za zdrowie Was obojga.

Poradnia ginekologiczno – położnicza w Lecznicy Medea oferuje kompleksową opiekę nad przyszłymi mamami. Nasze Pacjentki mogą liczyć na kompleksową diagnostykę pod okiem doświadczonych lekarzy ginekologów. Wykonujemy między innymi USG ciążowe na każdym etapie rozwoju malucha.

USG ciąży: podstawa diagnostyki rozwoju płodu

USG ciąży to obowiązkowy element opieki medycznej, gdy oczekujesz dziecka. Badanie pozwala nie tylko upewnić się co do prawidłowego rozwijania się dziecka z każdym tygodniem, ale i, mniej więcej w 20. tygodniu, poznać płeć malucha i jeszcze lepiej przygotować się na jego przyjście.

Nasza poradnia ginekologiczno – położnicza wykonuje USG ginekologiczne już od pierwszych tygodni, gdy podejrzewasz, że możesz się spodziewać dziecka. Do 11 tygodnia wykonujemy USG ciążowe, korzystając z sondy dopochwowej. Pozwala ona wykryć płód nawet na wczesnych etapach rozwoju i potwierdzić, że zmiany, które zachodzą w Twoim organizmie to właśnie wynik ciązy.

Ponadto wykonujemy m.in.:

– USG połówkowe,
– USG prenatalne,
– USG ciążowe aż do ostatniego trymestru,
– sondę brzuszną,
– badanie KTG,
– badania prenatalne – m.in. Test SANCO, test podwójny i więcej.

USG ciążowe, USG prenatalne, USG połówkowe i więcej: Warszawa Bielany

Badanie USG ginekologiczne jest w naszej poradni wykonywane przez lekarzy ginekologów z wieloletnim stażem pracy. Posiadają odpowiednie certyfikaty, m.in. związane z uprawnieniami do wykonywania badań prenatalnych, a także kompetencje interpersonalne, sprawiające, że prowadzenie ciąży przebiega w przyjaznej atmosferze.

Oferowane przez nas USG ciążowe, USG prenatalne czy USG ginekologiczne to gwarancja najwyższej jakości i nowoczesności. Przeprowadzone badania dadzą najlepszy obraz Twojego zdrowia. Posiadamy również bogate zaplecze specjalistów. Praca jest dla nich pasją, a odpowiednie certyfikaty i dyplomy potwierdzają ich kompetencje.

Jeśli chcesz się umówić na konsultację – skorzystaj z systemu rezerwacji wizyty online, zadzwoń bądź odwiedź osobiście naszą recepcję.